“Është i pjekur dhe më mbështet”, Melisa zbulon më shumë për të dashurin e ri

Mediale Vip

“Është i pjekur dhe më mbështet”, Melisa zbulon më shumë për të dashurin e ri

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 06:19
Melisa Leshi

Lulet që i erdhën një javë më parë në skenën e madhe të spektaklit të kërcimit Dance Albania, në Tv Klan, duket se kanë ngritur shumë pyetje, se kush është djali që e ka bërë për vete Melisën…

Këtë të hënë, ajo zbuloi më shumë rreth tij, ndërsa tha se ajo që vlerëson më shumë tek ai është fakti është i pjekur dhe që e mbështet.

…Janë sulur të gjithë, kush është, pse është, si është, çfarë është, sa ke, sa s’ke, duroni! Jo nuk është bjond, është diçka e mesme. Pak më i gjatë si unë, nuk kemi shumë diferencë në moshë. Thjeshtë është i pjekur, kaq më mjafton mua, më shumë se mosha. Ka qenë njëherë në publik, por askush nuk e dinte, madje as unë vetë nuk e dija. Më mbështet”, tha Melisa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat