Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Mediale Vip

Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 16:37
Jennifer Lopez

Si një ikonë moderne e modës, J.Lo e di se veshjet me tweed janë jashtëzakonisht të njohura këtë sezon

Diva latine Jennifer Lopez është fotografuar me bashkëshortin Ben Afleck dhe me fëmijët e tyre në Santa Monika, ku kanë shkuar familjarisht për të blerë pemën e Krishtlindjeve.

Prindërit krenarë kanë marrë me vete fëmijët e tyre për këtë blerje festive.

Për ta kjo është diçka e veçantë, duke qenë se ky është Viti i Ri i parë që e presin si një çift bashkëshortor.

Për këtë rast të bukur, J. Lo kishte veshur xhinse të gjera dhe një bluzë të bardhë, ndërsa kurora e veshjes ishte një pallto e gjatë që prekej pak në tokë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat