Aulona Musta nxjerr foton “topless” të Shota Baraliut

Mediale Vip

Aulona Musta nxjerr foton “topless” të Shota Baraliut

Më: 13 dhjetor 2022 Në ora: 12:31
Shota Baraliu

Debate të ashpra për veshjen u zhvilluan mbrëmjen e djeshme në “BBVK”.

Këto debate u zhvilluan mes Shota Baraliut dhe Ana Kabashit.

E gjitha kjo pasi Shota nuk po ndjehet mirë, kur Ana po qëndron në shtëpi pa sutjena.

Kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer gazetares, Aulona Musta.

Ajo ka publikuar një foto të Shotës topless, realizuar shumë vite më parë.

“E morët vesh? Shota e ka problem pse vajzat veshin kanatjere pa reçipeta, Shota është kjo.”, ka shkruar Aulona.

Image
Foto e publikuar nga Aulona Musta
Image
Foto e publikuar nga Aulona Musta

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat