Shpulla ndaj Luizit dhe përjashtimi, reagon për herë të parë Kejvina, e quan “çmendinë” Big Brother

Mediale Vip

Shpulla ndaj Luizit dhe përjashtimi, reagon për herë të parë Kejvina, e quan “çmendinë” Big Brother

Më: 27 janar 2023 Në ora: 10:15
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella ka reaguar për herë të parë, pas skualifikimit nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’.

Edhe pas një kohe reflektimi, Kejvina nuk e ka parë të arsyeshme sërish që të bëj një falje publike ndaj Luizit, përkundrazi ajo ka zgjedhur të ironinë në lidhje me fansat e tij.

Gjithashtu Kejvina e ka cilësuar atë vend si një ‘çmendinë’.

Image
Reagimi i Kejvina Kthella
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat