Atdheu dhe Stresi “pajtohen” për ta prishur miqësinë e tyre

Mediale Vip

Atdheu dhe Stresi “pajtohen” për ta prishur miqësinë e tyre

Më: 27 janar 2023 Në ora: 23:23
Atdheu dhe Stresi

Pas përplasjeve që kanë pasur gjatë javës, Atdheu dhe Stresi një të tillë e kanë pasur edhe sonte në Prime.

Ata sonte madje bën një lloj ‘ujdie’ që të mos flasin më njëri-tjetrin.

Kujtojmë se Atdheu dhe Stresi kanë deklaruar më herët se janë miq të mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat