Jasmina i reagon ashpër Andit publikisht: Na lodhe trutë e vogël sa gënjen

Mediale Vip

Jasmina i reagon ashpër Andit publikisht: Na lodhe trutë e vogël sa gënjen

Më: 31 janar 2023 Në ora: 00:31
Andi dhe Atdheu

Raporti mes Andit dhe Atdheut është rikthyer sërish në vëmendje. 

Dikur ishin miq të mirë, sot ata kanë një raport shumë të ftohtë me njëri-tjetrin. Kjo shkaku i një takimi që Andi ka bërë me Sarën, ish-të dashurën e Atdheut, vetëm pak pasi ata janë ndarë.

Versionin e tij ia ka thënë Stresit vet Andi. Kjo nuk ka kaluar pa një koment nga Jasmina. Ajo ka komentuar në postimin e “Big Brother VIP Kosova” duke kontestuar fjalët e Andit.

“Shoqja e Sarës? Hahahaa. Shoqja e Jasminës ishallah që erdhi me Sarën andej. Plus nuk keni qenë veç në lokal, i keni marrë edhe në shtëpi se po shoqja e Jasminës ka postuar në Snapchat. Hajde bre se na lodhe trutë e vogël sa gënjen”, është shprehur Jasmina mes tjerash.

Kujtojmë se në një intervistë të para disa javëve për Big Talk të Klan Kosova, bukuroshja ishte treguar e ashpër me ish-partnerin e saj, Andin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat