Ky është reagimi i Butrintit pas “dasmës” së Kiarës me Luizin

Mediale Vip

Ky është reagimi i Butrintit pas “dasmës” së Kiarës me Luizin

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 06:42
Butrinti dhe Kiara

Butrinti është një nga personazhet më të komentuara edhe pse nuk është në BBVA.

Sonte është bërë dasma mes Kiarës dhe Luizit.

Por ish i dashuri i Kiarës, Butrint Imeri vendos të publikoj se çfarë do të bëj të shtunën.

Image

 

Ai do të jetë në një mbrëmje muzikore në Austri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat