Moderatori Adi Krasta dikur refuzoi t’i përmendte emrin Luizit në Festival

Mediale Vip

Moderatori Adi Krasta dikur refuzoi t’i përmendte emrin Luizit në Festival

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 07:17
Luiz Ejlli

“Mua nuk më shqetëson fakti, që nuk ma tha emrin ai, sepse nuk është se prisja që të ma thoshte emrin ai që të më njihnin njerëzit…,

por përderisa prezantuesi ka një kontratë me Festivalin dhe po ta marrësh hollë-hollë këngëtarët janë festivali, jo dritat, kamera e skena… ndaj prezantuesi ka për detyrë t’i prezantojë këngëtarët”, theksoi Ejlli asokohe në një intervistë.

Ndërsa nga Krasta s’kemi patur kurrë asnjë reagim.

Dhe e çuditshme në fakt pasi ai gjjthnjë ka treguar një dashamirësi me të gjithë këngëtarët që dolën nga Ethet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat