Pas tradhtive të vazhdueshme të tij, dyshohet se Khloe është ribashkuar me Tristan

Mediale Vip

Pas tradhtive të vazhdueshme të tij, dyshohet se Khloe është ribashkuar me Tristan

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 07:25
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ka bërë që fansat të mendojnë se ajo po takohet sërish me ish të dashurin e saj, basketbollistin Tristan Thompson.

Khloe dhe Tristan kanë qenë në një lidhje të vazhdueshme prej disa vitesh dhe bashkë kanë dy fëmijë.

Çifti është parë së bashku së fundmi, dhe tani Khloe ka postuar mesazhe të fshehta dhe misterioze në Instagram, duke iu përgjigjur thashethemeve.

Në një nga postimet e saj shkruhej: “Punoni për veten tuaj dhe vini vetëm për një kohë. Çdo sezon nuk ka nevojë për shoqëri”.“Më e bukura që do të gjeni ndonjëherë është ai që ka përjetuar humbje, por zgjedh të dashurojë, ai që ka përjetuar tragjedi, por vazhdon të ketë besim, dhe ai që ka përjetuar dështimin, por vazhdon të ndjekë ëndrrat e tij. – Dane Thomas”, ka shkruar ylli.

Thashethemet kanë qarkulluar se Khloe dhe Tristan janë ribashkuar që kur u panë bashkë teksa sportisti kujdesej për vëllain e tij të vogël Amari, pas vdekjes së fundit të nënës së tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat