“Me mua mos e kruaj”/ Valbona shpërthen ashpër ndaj Maestros: Turp të kesh

Mediale Vip

“Me mua mos e kruaj”/ Valbona shpërthen ashpër ndaj Maestros: Turp të kesh

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 10:11
Maestro- Valbona

Për të mos u eliminuar nga “sfida e rezistencës”, Armaldo Kllogjeri ka gjetur një mënyrë se si të kryejë nevojat personale. Maestro është mbuluar me batanije dhe ka urinuar para të gjithëve.

Ky veprim i tij nuk është pritur aspak mirë nga Valbona Mema, e cila ka shpërthyer keq.

Pjesë nga debati:

Armaldo: Ti Valbona je pak tradicionale në këtë pikë

Valbona: Me mua mos e kruaj për tradicionale se nuk e di fare përgjigjen e një gruaje. Turp të kesh që në sytë e një femre, të një nënë single bën urinën, turp të kesh!

Armaldo: Ti nuk ishe këtu.

Valbona: Këtu isha, ta pashë edhe dorën kur e fute

Armaldo: Nuk ishe këtu

Valbona: Po të më konsideroje si motër më thoje “Valbona ik atje”.

Armaldo: Më vjen keq se po gjykoni shumë gabim, po hapni debat kot

Valbona: Mua mos më trego tradicionalen. Unë jam grua dhe me G të madhe.

Armaldo: E lëmë fare se po më keqkupton

Valbona: Më the je shumë tradicionale. Kam një moshë si motra jote e madhe dhe më thoje Valbona futu brenda. Luizit ja pranoj se është sa djali im po ti je vëllai im.

Armaldo: Në rregull, të kërkoj ndjesë nëse të ofendova. Më fal!

Valbona: Kam ardhur si Valbona Mema jo si katunare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat