Xhuli drejtuar Mbresës: Mos mi derdhë lotët ndër sytë e armikut se tregon pikat e dobëta

Mediale Vip

Xhuli drejtuar Mbresës: Mos mi derdhë lotët ndër sytë e armikut se tregon pikat e dobëta

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 08:04
Xhuli -Mbresa

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli gjatë mbrëmjes së sotme nuk i ka kursyer këshillat duke e motivuar Mbresën të vazhdojë tutje në lojën e saj, pas një sërë ankesash të kësaj të fundit mbi sjelljet brenda shtëpisë.

Pos tjerash, Xhuli i ka kërkuar Mbresës që të mos qajë në praninë e banorëve të tjerë, pasi që siç u shpreh ajo “armiku nuk guxon t’i dijë pikat e dobëta”.

“Kokën lartë dhe nuk dua të të shoh duke qarë, nuk mi derdh lotët ndër sy të këtyre, sepse si të shohin lotët ata e dinë se ku të prekin dhe ku të përdorin. Nuk bën t’ia tregoj armikut pikat e dobëta” , i ka thënë Xhuli, Mbresës.

Por, çfarë tha Mbresa lidhur me këto “motivime”, e kuptoni përmes videos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat