Luizi i bën komplimente Teas, Kiara bëhet xheloze dhe ndërhyn menjëherë: Boll tani

Mediale Vip

Luizi i bën komplimente Teas, Kiara bëhet xheloze dhe ndërhyn menjëherë: Boll tani

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 15:35
Luizi i tha Teas se ajo ishte bërë shumë e bukur në “Prime”.

Pas mbarimit të spektaklit, banorët u mblodhën të gjithë në oborr për të darkuar.

Luizi i tha Teas se ajo ishte bërë shumë e bukur në “Prime”.

Sipas tij, kjo ishte hera e parë që ajo ishte rregulluar aq bukur, duke shtuar se make-upi i shkon shumë.

Tea e falenderoi dhe i tha që ky nuk është look-u i saj i preferuar, por i pranoi komplimentet.

Pasi e komplimentoi disa herë, Kiara e cila ishte e pranishme në oborr, shfaqi shenja xhelozie. Ajo i kërkoi Luizit që të mos i bëjë më komplimente.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat