Kjo është kënga e re e Melindës

Mediale Vip

Kjo është kënga e re e Melindës

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 22:53
Melinda

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka lansuar sot këngën e saj të re

“Mere” quhet kënga e re më e re e këngëtares Melinda Ademi.

Kjo është kënga e parë e këngëtares për këtë vit derisa ajo e ka lansuar atë në platformat e ndryshme digjitale.

Kënga duket se është pritur mirë dhe ka marrë më shumë se 73 mijë klikime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat