Zbulohet bashkëpunimi mes tre artistëve shqiptarë

Mediale Vip

Zbulohet bashkëpunimi mes tre artistëve shqiptarë

Më: 28 mars 2023 Në ora: 00:45
Foto ilustrim

Ashtu sikurse vera e kaluar, edhe kjo verë si duket do ketë shumë bashkëpunime mes artistëve shqiptarë.

Tashmë u zbulua një super bashkëpunim mes tre artistëve shqiptarë.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, Klajdin dhe Brunon, të cilët kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, që me siguri do jetë një nga hitet e kësaj vere.

Image
Foto: Instastory

Ky bashkëpunim i bie të jetë i pari për arstistët.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat