“Boll se le nam” – Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Mediale Vip

“Boll se le nam” – Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Më: 28 maj 2023 Në ora: 16:10
Bledi Mane dhe Nita Latifi

Bledi Mane dhe Nita Latifi kanë pasur një përplasje virtuale nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ata kanë qenë së fundmi të ftuar në rubrikën “Në trotuar”, ku janë përballur për herë të parë live dhe kanë diskutuar sërish për këto ngacmime.

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2 kanë akuzuar njëri-tjetrin se po përdorin situatën, ndërsa gazetari Mane e ka këshilluar këtë të fundit që ta përdorë famën për përfitime.

E gjithë kjo nisi nga BBVA, ku ata fillimisht u bënë çift, organizuan dasmë e më pas pati shumë spekulime.

Pjesë nga biseda e tyre:

Bledi Mane: Nita përdore famën për përfitime, mos rri të merresh me mua.

Nita: Kush po merret, je ti ai që po bën statuse dhe më nxjerr në story momentet e dasmës në BB.

Bledi: Boll se le nam, ik puno lëri këto tani, je 24 orë në vëmendjen e mediave. Rritu!. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat