Jenna Dewan zbulon se po planifikon të martohet me partnerin e saj, Steve Kazee

Mediale Vip

Jenna Dewan zbulon se po planifikon të martohet me partnerin e saj, Steve Kazee

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 06:12
Jenna Dewan

Jenna Dewan konfirmoi se ajo kishte caktuar një vend për martesën e saj të ardhshme me Steve Kazee gjatë një interviste me Us Weekly.

Këngëtarja 42-vjeçare foli për marrëdhënien me të fejuarin e saj, 47 vjeç, dhe u shpreh se ata ngadalë po përgatiteshin për të dhënë betimet e tyre gjatë ceremonisë.

Aktorja nisi duke deklaruar se, megjithëse kishte gjetur një vend ideal për t’u martuar, jeta e saj personale dhe profesionale po i pengonte të caktonte një datë zyrtare.

“Ne të paktën e kemi vendndodhjen, kështu që kemi bërë një hap më tej. Por thjesht kemi jemi të zënë, sinqerisht. Jeta ka qenë kaq e ngarkuar dhe të zënë me punë”, tha ajo.

Dewan vazhdoi të deklarojë se të dashurit e saj po bëheshin pak të paduruar për ceremoninë e ardhshme të dasmës.

Aktorja e “Soundtrack” dhe Kazee fillimisht u takuan në vitin 2012, megjithëse ata nuk filluan të takoheshin deri në vitin 2018.

Këngëtarja ishte e martuar më parë me Channing Tatum, të cilin e takoi ndërsa punonte në filmin “Step Up” të vitit 2006.

Ish-çifti u martuan në vitin 2009 dhe mirëpritën një vajzë të quajtur Everly, 10 vjeçe, në vitin 2013 përpara se të ndaheshin përfundimisht dhe të divorcoheshin në vitin 2019.

Dewan më pas vazhdoi me Kazee dhe çifti u fejua në shkurt të vitit 2020. Të dy krijuan gjithashtu një familje me lindjen e djalit të tyre Callum, 3 vjeç.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat