Për herë të parë Fifi flet për konfliktin me Top Channel pas BBV

Mediale Vip

Për herë të parë Fifi flet për konfliktin me Top Channel pas BBV

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 14:12
Fifi

Pak ditë më parë Fifi konfirmoi se do të ishte pjesë e programit “Dancing with the stars Albania”, një pjesëmarrje që habiti shumë persona, referuar marrëdhënies së saj dikur të thyer me “Top Channel”.

E ftuar në emisionin “Më lër të flas”, Fifi është shprehur se ka vendosur ta lejë pas konfliktin e krijuar.

“Ne jemi njerëz, janë disa gjëra që nuk duhet të fliten pasi kanë kaluar. Ka qenë një moment i imi shumë emotiv kur e kam pa skenën time. Unë jam edhe një njeri impulsiv, reagoj kur diçka nuk më pëlqen. Por shyqyr që jemi të rritur dhe i kemi lënë pas këto gjëra,”-tha ajo.

Në lidhje me eksperiencën e re Fifi tha: “E kam shumë qejf vallëzimin. Në momentin që më erdhi si ftesë u mendova, me shumë kënaqësi e pranova. E para për të ushqyer veten me punë dhe për ta shfrytëzuar për të treguar që unë mund të bëj dicka. Po ashtu edhe dobësohesh".

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat