Historia e repit në një foto, Ledri dhe Azet bëhen bashkë

Mediale Vip

Historia e repit në një foto, Ledri dhe Azet bëhen bashkë

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 16:58
Ledri dhe Azeti

Dy legjendat e repit, Ledri Vula dhe Azet janë parë bashkë natën e mbrëmshme.

Ishte dasma e producentit të njohur Jetmir Agaj ajo e cila bashkoi këto fytyra të njohura.

Në mesin e shumë të pranishmëve Ledri dhe Azet u kujdesën që këtë dasmë ta bëjnë më madhështore me performancat e tyre.

Image
Ledri dhe Azeti

Ndërkaq, Ledri në ‘Instastory’ ndau një fotografi ku shihet krahë reperit Azet si dhe Dj Gimi O dhe Albit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat