Aktori i famshëm shfaqet plot stil

Mediale Vip

Aktori i famshëm shfaqet plot stil

Më: 7 nëntor 2023 Në ora: 14:01
Ryan Reynolds

Ryan Reynolds e nisi javën e tij plot stil në një shëtitje në lagjen Tribeca të qytetit të Nju Jorkut.

Aktori ka qenë i zënë jo vetëm me rolet e tij në film, por edhe me zotërimin e disa bizneseve, duke përfshirë ekipin e futbollit “Wrexham AFC”, dhe duke u shfaqur në serialin e realitetit “FX Welcome to Wrexham” për udhëtimin e tij si pronar.

Reynolds doli me një bluzë të bardhë nën një pulovër gri dhe me një kapele bejsbolli të Wrexham AFC, shkruan DailyMail.

Image
Ryan Reynolds

Ai gjithashtu e kompletoi veshjen me syze dielli të zeza dhe me një palë atlete Converse All-Star.

Përndryshe, Reynolds festoi ditëlindjen e tij të 47-të disa javë më parë, megjithëse javën e kaluar dukej se kishte marrë një dhuratë të bukur: një motoçikletë të re me porosi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat