Debati se kush i shkroi – Linda pyetet për Ledri Vulën

Mediale Vip

Debati se kush i shkroi – Linda pyetet për Ledri Vulën

Më: 18 nëntor 2023 Në ora: 06:17
Linda Halimi dhe Ledri Vula

Linda është pyetur rreth deklaratave që dha se i kanë shkruar reper të njohur.

Teksa Anita Haradinaj akuzoi se po përmend persona që kanë fëmijë duke thënë për Ledrin.

Linda Halimi: Nuk e kam përmend asnjëherë Ledrin, mos nxirrni gjëra që s’kam thënë

Anita: Lojën tate mbështete të ti, jo të tjerët

Alaudini: Linda nuk e ka përmend, Buci po.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat