Ganiu reagon pas akuzave për abuzim me alkool: E pinë edhe 7 të tjerë, sabah e aksham

Mediale Vip

Ganiu reagon pas akuzave për abuzim me alkool: E pinë edhe 7 të tjerë, sabah e aksham

Më: 20 nëntor 2023 Në ora: 21:53
Ganiu

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Ganiu ka reaguar ashpër karshi bisedave të publikuara përmes një video materiali në spektaklin ‘Prime’.

Brenda video materialit, dëgjohet Adri dhe Shqipja e kanë kritikuar Ganiun për pirjen e tepërt të alkoolit.

“Jam njeriu më i pëlqyer deri në këto momente.

Mos më tregoni se qysh jetoj unë, se ka persona këtu, janë shtatë, që pinë mëngjes e aksham”, ka thënë ai pos tjerash.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat