Alaudini shpërthen ndaj Shqipes: Mos ma luaj moralisten

Mediale Vip

Alaudini shpërthen ndaj Shqipes: Mos ma luaj moralisten

Më: 20 nëntor 2023 Në ora: 22:11
Dini dhe Shqipja

Sonte në prime është duke u diskutuar lidhur me debatin mes Shqipes Adrit dhe Bucit.

Pyetja e Bucit kishte nevriksour Adrin se a ka hyrë në BB për femër, pasi që ky i fundit është i fejuar me Ilijanën

E gjatë debatit ndërhyri edhe Shqipja, ku pastaj Alaudini shpërtheu ndaj saj duke i thënë:  Mos ma luaj moralisten

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat