Zbuloni këtë ndërhyrje të Yllkës dhe fitoni ‘shpërblimin’

Mediale Vip

Zbuloni këtë ndërhyrje të Yllkës dhe fitoni ‘shpërblimin’

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 06:14
Yllka Kuqi

Yllka Kuqi është këngëtarja që absolutisht e ka ruajtur origjinalitetin në portret.

Këngëtarja gjakovare, yll i muzikës moderne dhe popullore, vazhdon të shkëlqejë gjithmonë.

Yllka, deri më tani nuk ka realizuar asnjë ndërhyrje dhe për këtë po duket plotësisht vetvetja dhe jo si shumë nga koleget e saj që vështirë e po njihen.

Image
Yllka Kuqi

Ndërkohë, këngëtarja ka hyrë prej pak vitesh në të 40-tat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat