Santiana paralajmëron Adrin, bëhu gati në prime

Mediale Vip

Santiana paralajmëron Adrin, bëhu gati në prime

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 23:55
Santiana

Banorët janë mbledhur në oborr duke bisedurar.

Santiana e ulur pran çiftit dhe në debat e sipër iu drejtuar Adrit:

“Bëhu gati në Prime, kam met tregu diqka shumë të rëndësishme”

Adri menjëherë pas kësaj i kërkoj vëllau të madh të shkoj në dhomën e rrëfimit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat