Blakqori: Verona do të duhej të ndahej nga Buci

Mediale Vip

Blakqori: Verona do të duhej të ndahej nga Buci

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 19:33
Hana Blakqori

Gazetarja Hana Blakqori ka folur për zhvillimet në ‘Prime’-n e së premtes mes Bucit dhe Santianës.

Ajo, në Big Talk Kosova, ka theksuar se e fejuara e Bucit do të duhej të ndahej nga ai, pas veprimeve të Bucit.

“Për Bucin dhe Santianën, mua të dy më kanë çuditur të dy. Kur hyri Verona, e fejuara e Bucit, unë mendova që kanë me u nda, dëshpërimi im nuk ka ardhur nga Buci dhe Santiana”.

“Në fakt dëshpërimi im erdhi nga e fejuara e Bucit që nuk e mori kurajon me u nda me një njëri të atillë”, ka thënë Blakqori.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat