Blero flet për “ndryshimet” e Blerandos: Ka fillu me e marrë malin

Mediale Vip

Blero flet për “ndryshimet” e Blerandos: Ka fillu me e marrë malin

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 22:53
Blero dhe Blerando

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ është transmetuar një video material, dedikuar Blerandos dhe lojës së tij brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Blero i ka komentuar “ndryshimet” e Blerandos.

“Nëse unë kam debatuar më shumë me Blerandon, për shkak se ai e ka ndryshuar lojën, që është normale, por s’më ka pëlqyer sepse unë e njoh ndryshe, i kam thënë edhe Edonës ‘Blerando ka fillu me e marrë malin’”, ka thënë pos tjerash Blero.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat