Buci: Azemi ka xhelozi të madhe ndaj Blerandos

Mediale Vip

Buci: Azemi ka xhelozi të madhe ndaj Blerandos

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 23:31
Buci

Buci e ka komentuar raportin mes Blerandos dhe Azemit.

Ai ka thënë se shkak i rivalitetit të tyre është Alba, sipas tij, të dy e pëlqejën Albën.

“Kanë xhelozi për Albën, nga java e parë kam thënë se Alba dhe Blerando e kanë një farë energjie”.

“Azemi e ka këtë xhelozi dhe e ka vërtejtur vonë se Albës më shumë i rrihet me Blerandon”, ka thënë Buci.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat