Santiana ankohet për “zhdukje të çorapeve”, Ardi e ngacmon me shaka

Mediale Vip

Santiana ankohet për “zhdukje të çorapeve”, Ardi e ngacmon me shaka

Më: 4 janar 2024 Në ora: 18:36
Banorët e BBVK

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Ardi e ka ngacmuar Santianën, pasi kjo e fundit ka treguar një ankesë interesante.

Santiana është ankuar se po i zhduken çorapet, derisa ka thënë se në shtëpi është futur me 20 palë, por tani numri i tyre ka rënë drastikisht.

Madje, Santiana ka zbuluar se ato janë në numër të vogël 35 – e lidhur me këtë nuk mungoi as një koment qesharak nga Ardi.

Por, cila ishte shakaja e Ardit?

Këtë dhe detaje të tjera, i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat