“Frajer p’i thotë se tybe se di çka e ka”, Mirdoni e banorët komentojnë rastin e Santianës

Mediale Vip

“Frajer p’i thotë se tybe se di çka e ka”, Mirdoni e banorët komentojnë rastin e Santianës

Më: 7 janar 2024 Në ora: 12:19
Santiana

Mirdoni dhe banorët e tjerë kanë komentuar së bashku takimin e Santianës me të dashurin e saj.

Ai me fjalët e tij i ka bërë të gjithë që të qeshin.

“Frajer p’i thotë se tybe se di çka e ka”, është shprehur Mirdoni ndër të tjera.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat