Blerando i thotë Vesës se e ka marrë malli ta shoh Albën

Mediale Vip

Blerando i thotë Vesës se e ka marrë malli ta shoh Albën

Më: 28 janar 2024 Në ora: 22:31
Blerando dhe Vesa

Vesa sot është njëra nga ish-banoret e radhës që është rikthyer sërish në shtëpinë më të madhe në vend për të qëndruar për 24 orë.

Në një moment ajo me Blerandon, njërin prej finaslitëve, biseduan se për kë nga ish-banorët e ka marrë malli atë.

Këngëtari u tha se atë e ka marrë malli më së shumti për Albën.

Ndër tjera ai u shpreh se i ka ardhur goxha inat kur lojën e kanë ndërprerë Ardi dhe Mirdoni.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat