Aventura televizive e Blerandos e përmbledhur brenda një klipi

Mediale Vip

Aventura televizive e Blerandos e përmbledhur brenda një klipi

Më: 3 shkurt 2024 Në ora: 00:11
Blerando dhe Meti

Përgjatë spektaklit të sotëm të finales së madhe në Big Brother VIP Kosova 2 është transmetuar një video material special dedikuar rrugëtimit të Blerandos në këtë format televiziv.

Brenda materialit janë bashkëngjitur sekuenca nga momentet më ikonike të Blerandos në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Javët e tij të qetësisë, debatet, përplasjet, flirtimet e gjithçka tjetër, është përfshirë brenda vetëm një videoje.

Ndiqeni videon në linkun e mësipërm për të kuptuar më shumë detaje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat