Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Mediale Vip

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 06:29
Ilnisa dhe Meritoni

Meritoni dhe Ilnisa, janë dy konkurrentë të formatit ‘BBV3’ të cilët kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë.

Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe ngritje’ në marrëdhënie, sidomos kohëve të fundit që pjesë e shtëpisë është bërë dhe një banore e re, Sara Karaj, mbrëmjen e djeshme dyshja është shfaqur në momente romantike me njëri-tjetrin.

Teksa përqafohen dhe puthen në shtrat, Ilnisa e quan Meritonin ‘dashuria e jetës sime.’

‘Si ka mundësi që ti je dashuria e jetës sime, si ka mundësi? Që më acaron nervat dhe dalin gjithmonë llafet e mia o zot i madh!’- u shpreh Ilnisa.

Video:

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat