David Guetta bëhet baba për herë të tretë

Mediale Vip

David Guetta bëhet baba për herë të tretë

Më: 20 mars 2024 Në ora: 06:09
David Guetta

Dj i njohur e ndau lajmin me ndjekësit e tij në rrjetet sociale

David Guetta është një nga DJ-të dhe producentët më të suksesshëm të muzikës në nivel ndërkombëtar.

Edhe pse karriera e tij në botën e argëtimit filloi në vitet tetëdhjetë, suksesi i madh për të erdhi në fillim të viteve 2000.

Image
David Guetta

Në atë periudhë producenti publikoi hite të suksesshme dhe bashkëpunoi me disa nga emrat më të mëdhenj të muzikës botërore.

Përveç muzikës edhe jeta e tij private ka ngjallur shumë interes. Megjithatë, lumturia e një ngjarje të fundit në jetën e tij ishte aq i madh sa David Guetta vendosi ta ndajë me të gjithë ndjekësit në rrjetet e tij sociale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat