Aktorja e njohur sot feston ditëlindjen, mbush 30 vjet

Mediale Vip

Aktorja e njohur sot feston ditëlindjen, mbush 30 vjet

Më: 12 prill 2024 Në ora: 08:18
Saoirse Ronan

Aktorja e njohur dhe shumë e talentuar, Saoirse Ronan sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush plot 30 vjet.

Ronan ka lindur në New York City, por u rrit në Dublin.

Aktorja ka fituar edhe çmime prestigjioze për performacën e saj mahnitëse në shumë filma.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat