Meritoni-Rikes: Më fal 1 mijë herë për gjërat që kanë ndodhur mes nesh!

Mediale Vip

Meritoni-Rikes: Më fal 1 mijë herë për gjërat që kanë ndodhur mes nesh!

Më: 13 prill 2024 Në ora: 10:33
Rike

Teksa konkurrentët përzgjodhën një prej banorëve të shtëpisë të cilëve iu drejtuan disa letra me fjalë zemre, e përzgjedhura e Meritonit ishte Rike.

Pasi ra gongu prej produksionit, nisi leximi i letrave.

“Duke të falenderuar që tregove anën tënde njerëzore kur unë u ktheva nga Dhoma e Bardhë, me një dhimbje që nuk do të doja që ta përjetoja dhe më fal 1 mijë herë për çdo gjë që ka ndodhur mes nesh, të faleminderit shumë!”- shkruan Meritoni, teksa Rike është ngritur dhe e ka përqafuar banorin.

Meritoni është një nga banorët më të përfolur në BBVA.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat