Zana Avdiu heq dilemat e “popullit”: Kam pasë të dashur, edhe kam momentalisht

Mediale Vip

Zana Avdiu heq dilemat e “popullit”: Kam pasë të dashur, edhe kam momentalisht

Më: 13 prill 2024 Në ora: 13:02
Zana Avdiu.

Është një nga emrat më të komentuar në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për aktivisten dhe moderatoren Zana Avdiu. Shpeshherë komentuesit në të gjithë platformat e kanë pyetur atë nëse ka të dashur, apo edhe ka pasur në të kaluarën.

Këto dilema Avdiu i hoqi në emisionin Sante me Miranda Shala.

Mysafirja u detyrua nga gazetarja Shala që ta përsërisë ngadalë përgjigjen, në mënyrë që shikuesve mos t’u ikë asgjë.

Dhe siç edhe mund ta dëgjoni, ajo ka pasur të dashur në të kaluarën dhe ka momentalisht.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat