Kim Kardashian iu komenton Justin dhe Hailey Bieber: Ju dua

Mediale Vip

Kim Kardashian iu komenton Justin dhe Hailey Bieber: Ju dua

Më: 17 prill 2024 Në ora: 00:13
Kim, Justin dhe Hailey Bieber

Justin Bieber është shumë i dashuruar me gruan e tij, Hailey Bieber.

Muzikanti ndau një video nga një llogari fansash në Instagramin e tij më 15 prill, duke treguar atë dhe gruan e tij duke u përqafuar me njëri-tjetrin në Coachella 2024.

Në atë video komentoi ylli televiziv, Kim Kardashian, duke u thënën: “Ju dua djema”, shkruan People.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat