Gazetarja shqiptare reagon pas humbjes së babait

Mediale Vip

Gazetarja shqiptare reagon pas humbjes së babait

Më: 17 prill 2024 Në ora: 18:05
Sonila Meço

Sonila Meço humbi të atin dy ditë më parë. Lajmin e para e dha Fjoralba, teksa shpjegoi se mungesa e Sonilës në kolltukun e opinionistes së “Ferma VIP”,  ishte se ajo kishte humbur të atin.

Më tej ishte dhe vetë gazetarja e cila përmes një “Instastory” shprehte dhimbjen për humbjen e madhe. Së fundmi, ajo ka falënderuar të gjithë miqtë dhe të afërmit që i janë gjendur pranë në këto ditë të vështira.

“Dhembka fort shuarja e babit dhe lamtumira e fundit të pikoka acid në stomak.

Ju jam mirënjohëse me shpirt për çdo ngushëllim e fjalë zemre për Gjyshi Tomin e shtenjtë që sot e përcollëm në banesën e fundit teksa shpirti i ka nisur flutirimin e paqtë”, shkruan Sonila teksa njofton miqtë për vizita e ngushëllime”, ka shkruar ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat