“E kapa me telefon…”, banori i “BBV3” zbulon pse u nda nga ish-partnerja

Mediale Vip

“E kapa me telefon…”, banori i “BBV3” zbulon pse u nda nga ish-partnerja

Më: 17 prill 2024 Në ora: 20:31
Liami

Edhe pse ka qenë diskret sa i përket jetës së tij private, pasditen e sotme, Liami ka hapur zemrën e tij me Françeskën.

Liami ka treguar arsyen se pse ishte ndarë nga e dashura e tij. Banori ka treguar se për shkak të punës së tyre, kanë qenë larg njëri-tjetrit, duke bërë që të niste xhelozia mes njëri-tjetrit.

Liami: Nisi xhelozia ngaqë ne ishim larg, jo unë punët e mia si DJ, jo në Luksenburg, jo në Hollandë ndërsa ajo në Paris. Takoheshim thuajse në fundjavë. Në fillim ajo fundjava ishte e bukur, e pastër sepse takoheshim dhe ç‘malleshim, ndanim çdo gjë. Pastaj filloi xhelozia, jo ku ishe ti, me kë ishe ti, pse nuk ma hap telefonin ti.

Françeska: Nga ajo apo nga ti?

Liami: Nga ajo. Por unë kur bëj muzikë, bëj muzikë se nuk mundem se kështu është puna ime. Edhe ajo, kur është duke ecur në pasarelë, nuk i them dot hape telefonin. Kur një ditë të bukur e kapa me telefonin tim në dorë. Kur dola unë nga tualeti, u mundua ta fshihte. I thashë se çfarë po bënte, jo asgjë m’u përgjigj. Po ti i thashë nuk ke turp.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat