Çfarë ndodhi? Ulërima, thyerje gotash dhe debate mes banorëve në BBV, Roza s’duron dot: Boll, mjaft

Mediale Vip

Çfarë ndodhi? Ulërima, thyerje gotash dhe debate mes banorëve në BBV, Roza s’duron dot: Boll, mjaft

Më: 18 prill 2024 Në ora: 08:41
Roza Lati

Situatat në “Big Brother” sa vijnë e bëhen më ekstreme, por ajo e mbrëmjes së kaluar kaloi çdo parashikim.

Të gjithë banorët u përfshinë në debatë të forta, në ofendime dhe sharje me njëri-tjerin.

Nuk munguan as thyerjet e gotave.

Ishte Roza Lati, ajo e cila nuk duroi dot më, duke ka përplasur gjithcka në tavolinë duke thyer gotat dhe disa nga pjatat.

‘Boll, mjaft, boll”– bërtiste Roza.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat