Shkendije Mujaj tregon burrin ideal për të: Duhet me qenë pesë vaktli

Mediale Vip

Shkendije Mujaj tregon burrin ideal për të: Duhet me qenë pesë vaktli

Më: 18 prill 2024 Në ora: 11:39
Shkendije Mujaj

Shkendije Mujaj ka qenë e ftuar në emisionin District, të dielën që e lamë pas.

Ajo ka folur për çdo gjë rreth saj, madje, edhe për mashkullin ideal për të.

Shkenda tha se partneri i saj duhet të jetë falës i namazit dhe të mos i shikojë gra tjera.

Për më shumë, ndiqeni videon.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat