Martohet aktori shqiptar? Zbulohet kush ia “vodhi” zemrën

Mediale Vip

Martohet aktori shqiptar? Zbulohet kush ia “vodhi” zemrën

Më: 21 prill 2024 Në ora: 08:30
Olsi Bylyku

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku, është një ndër emrat e shumëpërfolur të medias rozë. Jeta private e tij ka krijuar gjithmonë interes për publikun.

Tri ditë më parë, aktori ka festuar 26-vjetorin dhe në këtë ditëlindje, ai ka zbuluar se është martuar.

Po-po, e tha vetë, është “martuar” me makinën që ka ëndërruar prej kohësh dhe që ia ka dhuruar vetes pikërisht në këtë ditëlindje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

“Ti ndoshta nuk e di,por kam shume vite qe flej ne mendje me ty pavarsisht se sot per 26 vjetor po martohemi”, shkruan ai në postimin e tij.

Kujtojmë se pak muaj më parë, Olsi Bylyku, ishte në qendër të vëmendjes pas ndarjes me partneren e tij prej 4 vitesh, Egli Tako.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat