Pas arrestimit të bujshëm në Zvicër, Soni Malaj dhe Don Phenom bëjnë paralajmërimin e fortë

Mediale Vip

Pas arrestimit të bujshëm në Zvicër, Soni Malaj dhe Don Phenom bëjnë paralajmërimin e fortë

Më: 21 prill 2024 Në ora: 10:29
Soni Malaj dhe Don Phenom

Katër ditë më parë, mediat raportuan se si këngëtarë të estradës u arrestuan nga policia zvicerane me 13 prill në njërën prej diskotekave më të njohura atje, ku ishte paraparë të mbahej një “Bajram Party”, e ku zakonisht performojnë shqiptarët.

Këngëtarët që u arrestuan ishih: Sinan Vllasaliu, Soni Malaj, Don Phenom, Eugena Aliu.

Ata janë mbajtur për 48 orë nga policia zvicerane.

Mirëpo duket se Soni dhe Don Phenom nuk e kanë lënë me kaq.

Ata nëpërmjet një fotoje në rrjete sociale, ata kanë zbuluar se do të rikthehen në këtë shtet.

Image
Soni Malaj dhe Don Phenom

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat