E dashura e Robertit, Ana Skrel “djeg” rrjetin me pozat e saj në imazhet më të fundit

Mediale Vip

E dashura e Robertit, Ana Skrel “djeg” rrjetin me pozat e saj në imazhet më të fundit

Më: 22 prill 2024 Në ora: 06:27
Ana Skrel

E dashura e Robert Berishës, Ana Skrel, ka publikuar një sërë imazhesh në ‘InstaStory’ ku shfaqej tejet joshëse dhe tërheqëse.

Në njërin prej imazheve, ajo pozoi me një palë pantallona dhe këmishë të bardhë, derisa bluza e zezë thyente të gjithë kombinimin e saj.

Veshja e saj me një kombinim të thjeshtë vinte në pah linjat e saj të përkryera trupore.

Image
Ana Skrel

Një imazh tjetër, të cilin e postoi gjithashtu gjatë ditës ishte një ‘selfie’ ku pozoi me qenin e saj.

Ana Skrel nuk është edhe mjaft aktive në rrjetet sociale, megjithatë befason gjithmonë ndjekësit me imazhet që bënë.

Image
Ana Skrel

Ajo tashmë për një kohë të gjatë thuhet të jetë në një lidhje me moderatorin dhe këngëtarin Robert Berisha. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat