Momente gazmore mes Eglës dhe Erjolës

Mediale Vip

Momente gazmore mes Eglës dhe Erjolës

Më: 23 prill 2024 Në ora: 13:55
Egla dhe Erjola

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3” janë zgjuar mëngjesin e kësaj të marte me energji pozitive.

Teksa ndodheshin jashtë, Egla Ceno, Erjola Doçi, Liam Osmani dhe Julian Deda, kanë patur disa momente të bukura, ku nuk kanë munguar te qeshurat.

Në një moment kur Erjola gudulis Eglën, kjo e fundit duke qeshur i thotë: “Jo, jo se mund të vdes nga kilikosja”.

Pjesë nga biseda:

Egla: O Jul banane, banane.

Egla-Erjola: Jo se mund të vdes, kjo është dhunë. Mund të vdes nga kilikosja.

Erjola: Se më pëlqen kur bën…

Egla: Mos se më kape c*cën

Juli: Thuaj mos më kilikos se në Berat e kemi…

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat