Ku do ta dërgojë ‘Vëllai i Madh’ çiftin Heidi-Romeo?

Mediale Vip

Ku do ta dërgojë ‘Vëllai i Madh’ çiftin Heidi-Romeo?

Më: 23 prill 2024 Në ora: 19:06
Heidi dhe Romeo

Heidi dhe Romeo, dy banorë të formatit më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’, krijuan një romancë brenda shtëpisë.

Dhe pse marrëdhënia e tyre shpesh herë ka patur ulje dhe ngritje, çifti i ka bërë ballë të gjithave dhe vazhdojnë të shijojnë momente të lumtura dhe romantike me njëri-tjetrin.

E megjithatë mbetet për t’u parë se si do të shkojë marrëdhënia e tyre dhe aludimet e banorëve të tjerë lidhur me atë çka ata kanë krijuar brenda shtëpisë.

Sakaq ‘Vëllai i Madh’ sonte ka vendosur të dërgojë çiftin diku, ku do të jenë vetëm ata të dy. Për të parë se ku, do të presim dhe vetëm pak orë…

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat