Aktori i njohur i jep fund beqarisë

Mediale Vip

Aktori i njohur i jep fund beqarisë

Më: 15 maj 2024 Në ora: 18:05
Taylor Kinney

Taylor Kinney është martuar!

Aktori i “Chicago Fire”, 42 vjeç, u martua me modelen Ashley Cruger më 30 prill “në një ceremoni të vogël private në Çikago”.

Kinney dhe Cruger kanë qenë së bashku që nga viti 2022, shkruan People.

Çifti doli zyrtarisht me lidhjen e tyre në prill, kur morën pjesë së bashku në një ngjarje bamirësie në Utah.

Cruger më pas debutoi Kinney në llogarinë e saj në Instagram të njëjtin muaj, duke postuar një foto të tyre duke marrë pjesë në një garë në Teksas.

Edhe pse dyshja nuk e kanë diskutuar publikisht lidhjen e tyre, ata kanë postuar foto të njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Kjo është martesa e parë për Kinney, edhe pse më parë ai ishte i fejuar me Lady Gaga. Të dy e ndërprenë fejesën në korrik të vitit 2016.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat