Ditea revoltohet me fjalët e Çiljetës: Të diskutohet punë për vajza apo për djem më duket e tepërt

Mediale Vip

Ditea revoltohet me fjalët e Çiljetës: Të diskutohet punë për vajza apo për djem më duket e tepërt

Më: 19 maj 2024 Në ora: 15:09
Fermerët

Ditea është revoltuar me fjalët e Çiljetës, ku kjo e fundit i tha Xhesikës se enët duhet t’i lajnë vajzat.

Fermerja tha se kjo është e tepërt, pasi të gjithë vendosën të jetojnë në këtë ambient dhe duhen të angazhohen me punët që i caktohen.

Sipas Diteas, deklaratat e Çiljetës po dëmtojnë lojën e saj.

“Mua më duket e tepërt që pas 60 ditësh të diskutohen këto punë. Po ashtu më duket e tepërt që të dalë Çiljeta dhe të diskutojë punë për vajza apo për djem. Ne kur kemi ardhur këtu kemi rënë dakord të bëjmë këtë bashkëjetesë dhe jemi në një lojë. Në momentin kur del një person dhe flet në mënyrë të tillë mua më dëmton në lojë”, tha Ditea. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat