Elita Rudi po e rritë këtë bimë shëruese në shtëpi

Mediale Vip

Elita Rudi po e rritë këtë bimë shëruese në shtëpi

Më: 19 maj 2024 Në ora: 18:31
Elita Rudi

Elita Rudi tash e disa vite është figurë publike, moderatore dhe personazh mjaftë e dashur për publikun.

Së fundmi ajo po shfaqet në një program të ri televiziv, në ATV, si prezantuese në emisonin “The Elite Ëay".

Sot, ajo ka postuar një foto të një bime, të cilën duket se e mban në shtëpi.

Image
Elita Rudi/Instastory

Ajo quhet “Aphalyca hispida” dhe përmbajtja e lartë e acidit elagjik së bashku me përbërës të tjerë fenolik mund të kenë luajtur një rol të rëndësishëm në aktivitetin e vëzhguar anti-inflamator dhe antioksidant.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat