Harry Styles dhe Taylor Russell i japin fund romancës së tyre

Mediale Vip

Harry Styles dhe Taylor Russell i japin fund romancës së tyre

Më: 20 maj 2024 Në ora: 10:53
Harry Styles dhe Taylor Russell

Harry Styles dhe Taylor Russell nuk janë më bashkë.

Styles dhe Russell, të cilët filluan të takoheshin në fillim të vitit 2023, vendosën të ndaheshin pas udhëtimit të tyre të fundit në Japoni.

Një mik i afërt i tyre i tha The Sun se çifti, i parë së bashku për herë të fundit në Tokio në prill, kaloi një “një pjesë të vështirë” pas udhëtimit të tyre.

“Harry dhe Taylor i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Ata kaluan një problem pas udhëtimit të tyre në Japoni dhe po ndahen,” tha burimi.

Burimi shtoi më tej, “Ai ka qenë në Amerikë dhe ajo në Londër. Ata ishin një çift i bukur dhe ishte e qartë se Taylor e bëri Harry-n të lumtur, por gjërat janë tensionuar kohët e fundit.”

Ndarja vjen pas raporteve se ish-anëtari i One Direction ishte gati të krijonte një familje me Russell.

Në mars, një burim i tha DailyMail: “Harry ndihet sikur ka jetuar dhjetë jetë tashmë, por një gjë është e sigurt – të 30-at e tij nuk do të jenë aspak si të 20-at e tij. Ai është i dashuruar me Taylor-in. Ai dëshiron një familje me të.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat